SARDINIE, ITÁLIE

Do evropského Karibiku

Zpět

Olbie / Costa Smeralda

Doba letu z PRG: 1:20

Transfer z letiště: 0:30

Resorty: Cala di Volpe, Pitrizza, Romazzino
Styl: středomořský, luxusní, old-fashion
Pokoje: dvoulůžkové, rodinné apartmány, vily

Soukromá pláž, Concierge služby,
restaurace a bary, bazén
Check-in: 15:00  Check-out: 12:00

CO VÁS ČEKÁ

Věčně zelený ostrov s luxusními plážemi, smaragdovým mořem, panenskou přírodou, vynikající rozmanitou kuchyní a nočním životem. Exkluzivní Smaragdové pobřeží a přístav Porto Cervo je nejoblíbenějším místem, kde kotví většina luxusních jachet. V městečku najdete světoznámé butiky, vynikající restaurace i galerie. Konají se zde módní přehlídky i exkluzivní koncerty.

Kromě odpočinku na plážích a vodních aktivit si můžete zahrát golf na jednom z nejvyhlášenějších golfových hřišť světa, 18ti jamkovém hřišti Pevero. V koňském sedle se vydáte na průzkum horských oblastí nebo pláží při západu slunce. Hornaté vnitrozemí přímo láká k túrám. Vydáte se do jednoho z nejkrásnějších kaňonů Evropy Gola Su Gorropu. Jednou z místních rarit jsou stáda divokých koní, žijících ve volné přírodě. Poznáte místní zvyky na tradiční farmě a při sklence vína ochutnáte vynikající ovčí sýry a domácí těstoviny dle původní receptury. Navštívíte nejžhavější noční klub ve městě –  Billionaire Club.

Ubytujete se v jednom z nejlepších tří resortů. Nejznámější a trochu rušnější Cala di Volpe se soukromým přístavem, je postaven v originálním stylu tradiční rybářské vesnice. Vyniká famózní restaurací, pláž s velmi jemným bílým pískem a plážovým klubem je 10-15 minut chůze. 

Resort Pitrizza je klidnější a zároveň jedním z nejromantičtějších v Evropě. Malé přízemní vilky s terasou a vyhřívaným bazénem připomínají scény z Hobita. Písčitá pláž je pár kroků zahradou. Je ideální ve dvou anebo s dítětem do dvou let. 

Třetím resortem je Romazzino, skvělý pro rodiny s dětmi. Pyšní se nejlepším dětským klubem na ostrově a vynikající Barbecue restaurací. Užijete si širokou pláž s bílým pískem. Odpočívat budete ve vilce s privátní zahrádkou a vyhřívaným bazénem. 

Teď už jen naplánovat termín dovolené a kontaktovat nás. 

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz