PAŘÍŽ, FRANCIE

Do magické Paříže

Zpět

Paříž, LBG

Doba letu z PRG: 1:28

Transfer z letiště: 0:22

Zajímavá místa: Eiffelova věž, Notre Dame, Vítězný oblouk, Champs-Élysées, Invalidovna, Latinská čtvrť, Montmartre

Kdy nejlépe navštívit: duben – červen/ říjen – pol.listopadu
Muzea: Louvre, Orsay, Centre Pampidou

CO VÁS ČEKÁ

Soukromé letadlo Vás vysadí na letišti Le Bourget, které je určené výhradně pro privátní lety a zároveň je nejblíže do centra města. Paříž je snem všech obdivovatelů umění, milovníků módy a nakupování. Poté, co se rychle zabydlíte v půvabném luxusním hotelu, se vydáte objevovat krásy Paříže a butiky na Champs-Elysées. Doporučujeme Park Hayatt, Four Seasons Hotel Goerge V anebo romantický hotel Plaza Athenee.

Bez front a čekání si užijete privátní prohlídku za Monou Lisou po galeriích Louvru, největšího muzea na světě. Navštívíte největší dominantu Paříže –  Eiffelovu věž a katedrálu Notre Dame. V podvečer si užijete romantickou plavbu po řece Seině. Večeři si vychutnáte v nejvyhlášenější restauraci L’Ambroisie, oceněné třemi Michellinskými hvězdami.

Vydáte se na zámek ve Versailles, sídlo francouzských králů, které Vás uchvátí přepychovou výzdobou a hrajícími fontánami v překrásných zahradách. S šéfkuchařem se v pohodové atmosféře naučíte vyrábět vynikající lehoučké makronky. Nahlédnete do zákulisí módního světa Ateliérů Hermés, kde uvidíte, s jakou precizností se např. vyrábí kabelky Birkin.

Je to město plné neuvěřitelných možností a vždy Vás něčím novým překvapí. Záleží jen na Vás kolik si na jeho návštěvu vyčleníte času.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz