MÉRIBEL, FRANCIE

Srdce Tří údolí

Zpět

Chambery / Méribel / Mottaret / Courchevel

Doba letu z PRG: 1:20

Transfer z letiště: 0:20

Lyžařské tratě: 63 49 15 km

Běžecké tratě: 33, Snowpark: 1x

Tratě jsou mezi sebou propojeny.

Sezóna: 08.12.2018 – 22.4.2019
lyžování, bruslení, snowboard, túry na sněžnicích

CO VÁS ČEKÁ

Na letišti v Chambery přesednete do helikoptéry, která Vás za 20 minut dopraví do zimního střediska Méribel. Cesta autem trvá zhruba hodinu a půl. Meribél leží přímo uprostřed Trois Vallées a je označován za srdce této oblasti. Je také spojen s výše položeným Mottaretem, kde se spolupořádaly Zimní olympijské hry v Albertville, a společně s údolími Belleville a Courchevel má celkem 600 km tratí.

V Méribel na Vás čeká 150 km slunných sjezdovek, převážně středně náročných, a také velký počet moderních přepravních zařízení. Královnou tratí je svižná červená Combe Vallon s délkou 2,8 km, která je vhodná spíše pro náročnější lyžaře. Pro začátečníky je v části Méribel-Mottaret 1750 vyčleněna speciální zóna.

Budete se prohánět se psím spřežením anebo na sněžném skútru. Těšit se můžete také na večerní lyžování a sjezdy s pochodněmi. Na vynikající večeři si zajdete do Le 80, Michelinské restaurace s kouzelnou atmosférou. Zabruslíte si na Olympijském zimním stadiónu, kde si můžete také zahrát squash, bowling, anebo vyzkoušet horolezeckou stěnu.

Ubytování doporučujeme v některém z luxusních horských chaletů anebo v butikovém hotelu Le Kaila s wellness centrem. Teď už jen najít vhodný termín ve svém diáři a o vše ostatní se rádi postaráme.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz