JIŽNÍ TYROLSKO, ITÁLIE

Rodinná atmosféra a odpočinek

Zpět

Bolzano, BZO

Doba letu z PRG: 0:57

Transfer z letiště: 0:42

Pokoje: 70 pokojů a apartmánů
Styl: moderní, elegantní, Alpský
Check-in: od 14:00

Resort: wellness centrum, venkovní vyhřívaný bazén, přírodní jezírko, heliport, restaurace, dětská herna

CO VÁS ČEKÁ

Malý luxusní rodinný wellness hotel se nachází v klidném prostředí na kopci s panoramatickým výhledem na hory. Nabízí široký výběr pokojů a apartmánů, gurmánskou restauraci, relaxační zahradu, vlastní heliport, půjčení horských kol.

Moderní pokoje a apartmány v alpském stylu mají balkon nebo terasu, posezení, minibar a koupelnu. V některých je k dispozici masážní vana a některé mají krb.

Wellness centrum má nejdelší vyhřívané přírodní jezírko s vodou z vlastního pramene, s čistou ekologickou úpravou vody, které můžete využít od dubna do října. Dále má celoročně vyhřívaný venkovní infinity bazén, širokou škálu saun a parních lázní, relaxační místnosti a speciální místa odpočinku. Můžete využít velkou nabídku SPA služeb jako jsou masáže, procedury zaměřené na krásu, odpočinek,čistou mysl, fitness a různé druhy cvičení s trenéry.

Hotel byl oceněn Belvita Gourmet pečetí, jako jedna z nejlepších hotelových kuchyní v jižním Tyrolsku. Servírují zde jídla převážně z potravin z regionálních zdrojů.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz