LAGO DI GARDA, ITÁLIE

Aktivní odpočinek nad jezerem

Zpět

Brescia, BSC

Doba letu z PRG: 1:40

Transfer z letiště: 1:00

Pokoje: 93 pokojů a apartmánů
Styl: jednoduchý, elegantní, přírodní
Check-in: od 15:00

Resort: velký park s heliportem, dvě restaurace, 3 bazény, 5 saun, whirpool, jezírko se slanou vodou

CO VÁS ČEKÁ

Wellness resort Lefay se nachází ve stráni vysokého kopce nad jezerem Lago di Garda. Je vyhledáván pro své inovativní léčebné metody spojující čínskou medicínu se západními vědeckými výzkumy a postupy. Okolí jezera je rájem milovníků outdoorových aktivit od cyklistiky, přes pěší túry, ferraty, až po windsurfing a paragliding.

V resortu si užijete procházky nebo jogging po 11 hektarech přírodního parku s terasami, lesy, olivovými háji a především dech beroucími výhledy. Vyzkoušíte pět druhů saun, energetickou terapii, zaplavete si ve venkovním vyhřívaném bazénu. V restauraci Vám naservírují lehká středomořská jídla. Všechny apartmány mají výhled na jezero a přímý vstup do zahrady nebo balkon.

Vydáte se na exkurzi do organického vinařství a na nejseverněji pěstované citrony na světě. Projedete se lodí po jezeru Lago di Garda. Navštívíte botanickou zahradu, jejíž design ráje navrhl český zubař Artur Hruška. Promenády, pláže, palmy, křišťálově čistá voda, památky, to vše v okolí najdete. Záleží jen na Vás jestli si dáte náročný bikový trail anebo procházku po promenádě u jezera.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz