JIŽNÍ TYROLSKO, ITÁLIE

Načerpání energie na svěžím alpském vzduchu

Zpět

Brescia, BSC

Doba letu z PRG: 1:30

Transfer z letiště: 0:49

Pokoje: 30 apartmánů
Styl: moderní, elegantní, přírodní
Check-in: od 15:00

Resort: wellness s jezírkem a vyhřívaným bazénem, středomořská zahrada, sauny, fitness, cvičící sál, restaurace

CO VÁS ČEKÁ

Malý luxusní wellness hotel Andreus Golf Lodge se nachází v klidném prostředí malebného údolí obklopeném horami. Je místem kde načerpáte novou energii, zastavíte se, vyčistíte hlavu, zregenerujete se a budete mít prostor především pro sebe.

Pro obnovu energie máte na výběr z osmi speciálních programů. Protáhnete se při józe, budete meditovat s Tibetskými zvony a objevíte šamanské cesty. Podniknete výlety a túry po horách, vydáte se na exkurzi na kolech nebo sněžnicích s místním průvodcem. Zahrajete si golf, tenis a projedete se na koni krásnou horskou přírodou.

Radost z koupání si zde můžete dopřát téměř celý rok. Wellness centrum o ploše 4.000 m2  s osvěžujícím jezírkem, saunami, vyhřívaným venkovním bazénem a zahradou s vegetací středomořského stylu, vytváří dokonalou relaxační atmosféru.

Těšte se na odlehčenou zdravou stravu a pohoštění přímo u šéfkuchařova stolu v kuchyni. S výběrem vína Vám poradí proslulý someliéři. Apartmány o velikosti od 55 m2 jsou zařízeny z přírodních materiálů a je v nich k dispozici infra kabina nebo jacuzzi na terase.

Teď už jen najít pár volných dnů a odletět zregenerovat do hor.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz