PELOPONÉS, ŘECKO

Jako bohové starověkého Řecka

Zpět

Athény, ATH

Doba letu z PRG: 2:20

Transfer z letiště: 0:20

Pokoje: 38 pavilonů
Styl: starověký řecký, moderní, elegantní
Check-in: od 14:00

Resort: privátní plážový klub maximum soukromí, 2 bazény, spa, restaurace a bar, heliport

CO VÁS ČEKÁ

Helikoptéra Vás vysadí v areálu resortu Amanzoe, moderním komplexu inspirovaném klasickou starověkou řeckou architekturou. Nachází se na odlehlém místě na kopci na ostrově Peloponés.

Grandiózní strukturu tvoří 38 samostatně stojících pavilonů (s rozlohou od 100 m2) s privátním bazénem. Jejich interiér je elegantní, klidný a minimalistický. Cestujete-li s větší skupinou nebo rodinou, můžete si zarezervovat jednu z více ložnicových vil se šéfkuchařem. V klidné části zálivu je situován soukromý plážový klub se čtyřmi bazény a restaurací, kam Vás kdykoliv zaveze personál hotelu anebo se dolů můžete projet na kole (4,8 km). Vaše děti pestrými aktivitami zabaví speciálně proškolení pracovníci.

Na vysokorychlostním skútru budete objevovat neobydlené ostrůvky a odlehlé zátoky. Amanzoe je 50 minut jízdy od starověkého města Epidaurus, památky UNESCO, kde shlédnete divadelní představení v nejlépe zachovaném starověkém divadle. Jste-li milovníky umění, pak můžete navštívit 1,5h vzdálené Mykény. Poznáte námořnické tradicena ostrově Spetses, kam se vydáte privátní jachtou.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz