BENÁTKY, ITÁLIE

Kouzelné Benátky

Zpět

Benátky, VCE

Doba letu z PRG: 1:00

Transfer z letiště: 0:30

Zajímavá místa: bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, kostel Santa Maria dei Frari, Galleria dell’Accademia, Galerie moderního umění Peggy Guggenheimové

Kdy nejlépe navštívit: duben – 1. pol. května,
od 2. pol. září – listopad.
Festival: 18.2. – 5.3.2019 

CO VÁS ČEKÁ

Benátky patří k těm nejkrásnějším a nejromantičtějším místům na světě. Po příletu Vás doprovodí privátním transferem do loděnice, kde na Vás bude čekat stylová loď, která Vás převeze do centra Benátek nebo přímo do hotelu. Doporučujeme ikonický hotel The Gritti Palace, který byl vybudován již v 15. století a zaujímá jedno z nejkrásnějších míst na Grand Canal. Dále velmi luxusní hotel Aman, anebo Hotel DD724, který je ukrytý v uličkách Benátek a má pouze 6 pokojů.

Nejlepším výchozím bodem pro prohlídku Benátek je Náměstí svatého Marka. Prozkoumáte baziliku San Marco, Dóžecí palác, galerii Accademia a mistrovská díla uvnitř. Neměli byste vynechat ani nejstarší kavárnu v Evropě – Caffe Florian. Budete se toulat úzkými kouzelnými uličkami a tajnými průchody, projdete se přes slavný most Ponde di Rialto. 

Při západu slunce si vychutnáte atmosféru Benátek při romantické projížďce gondolou. Zatímco se budete kochat výhledy na osvětlené centrum, gondoliér prozpěvuje milostné serenády. Nebo si můžete zarezervovat rovnou lekci řízení, kde se dostanete i do zapadlejších a klidnějších kanálů a proniknete do tradičního gondoliérství. Klasickou benátskou večeři si vychutnáte v restauraci Linea d’Ombra anebo Ristorante da Ivo.

Prohlédnete si krásy ostrovů Benátské laguny, klidné a pestrobarevné Burano a ostrov Murano, kde absolvujete privátní prohlídku sklárny a vyzvednete si např. skleněné náušnice. Nezapomenutelný zážitkem je také návštěva proslulého benátského karnevalu, který se koná od 18.2. – 5.3.2019.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz