SV. MOŘIC, ŠVÝCARSKO

Legendární Sv. Mořic

Zpět

Engadin SMV / Sv. Mořic,

Doba letu z PRG: 1:02

Transfer z letiště: 0:10 (7 km)

Lyžařské tratě: 74 208 68 km

Běžecké tratě: 180, Snowpark: 2x

Sezóna: 1.12.2018 – 28.4.2019
snowkiting, běžkařské trasy, curling, túry na sněžnicích, sáňkování, freeride

CO VÁS ČEKÁ

Privátní letadlo Vás vysadí na letišti v Samedanu, vzdáleném jen 8 min jízdy od legendárního Sv. Mořice, který patří ke světové špičce mezi zimními středisky, a to již od r. 1864. Dodnes je spojován s prvotřídní úrovní, elegancí a luxusem. Díky své unikátní poloze vysoko v horách má mimořádně dlouhou lyžařskou sezonu.

Čeká na Vás nejen 350 km sjezdovek, celkem 11 areálů, nesčetné terény pro freeride, 2 špičkové snowparky, ale i spousta atrakcí pro děti a nelyžaře. Dále Michelinské restaurace, luxusní butiky, největší whiskey bar světa, dostihy a turnaje v pólu, ale i zasloužený odpočinek ve wellness centru. Na zamrzlém jezeře Silvaplana se naučíte kajtovat na sněhu. Z vrcholu Piz Nair si můžete vyzkoušet zrychlení z 0 na 130 km/h za méně než 7 vteřin. Nenechte si ujít párty na lyžích – noční lyžování na Corvatschi, nejdelší osvětlené sjezdovce ve Švýcarsku, s občerstvením a hudbou.  

Zabaví se zde jistě i ti nejnáročnější. Na výběr je velké množství luxusních hotelů, doporučit můžeme např. Badrutt Palace Hotel, Suvretta House hotel anebo Kempinski, záleží jen na Vašem stylu. Po celou zimní sezónu se zde konají prestižní světové akce, již dvakrát hostili Zimní olympijské hry.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz