SÖLDEN, RAKOUSKO

Na tajné misi Jamese Bonda

Zpět

Sölden, Innsbruck

Doba letu z PRG: 0:50

Transfer z letiště: 0:30 (83 km)

Lyžařské tratě: 70 44 29 km

Běžecké tratě: 15, Snowpark: 1x

3 vzájemně propojené vrcholky

Sezóna: 26.10.2018 – 01.05.2019 
lyžování, snowboard, freeride, túry na sněžnicích, sáňkování

CO VÁS ČEKÁ

Z Innsbrucku přelétnete vrtulníkem do zimního střediska Sölden, který je nejen díky poslední Bondovce SPECTRE, ale také rušnému společenskému životu a širokému výběru sjezdových tratí všech obtížností, jedním z nejvyhledávanějších lyžařských středisek v Evropě.    

Svezení ze tří vrcholků vyššími než 3.000 metrů, dva ledovce garantující prašan od října až do května, 148 km sjezdovek a jako bonus trať Světového poháru na ledovci Rettenbach. Na vrchol Giggijoch se svezete za pouhých 9 minut hypermoderní lanovkou. Vyzkoušíte si tzv. Adrenalincup s 10 měřenými disciplínami dokumentovanými videem a fotografiemi jako parádní zážitek a suvenýr.    

Ve futuristické designové restauraci IceQ, která fascinovala i producenta Jamese Bonda, si dopřejete mimořádný gurmánský zážitek. Uvnitř hory pod lanovkou s nádhernými výhledy navštívíte unikátní svět Jamese Bonda s působivou kinoinstalací „007 ELEMENTS“.

Dokonale si odpočinete ve špičkovém hotelu Das Central s wellness, vyhlášenou oceněnou kuchyní a vinným sklepem, který se svými 30 000 lahvemi skrývá opravdové poklady. Hotel nabízí i prostorné rodinné apartmány. Teď už jen zbývá zarezervovat ten správný tryskáč a vydat se lyžovat po stopách Jamese Bonda.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz