NARVIK, NORSKO

Mazlení s vlky při polární záři

Zpět

Narvik, EVE

Doba letu z PRG: 3:30

Transfer z letiště: 0:50

Pokoje: 3 ložnice
Styl: moderní, elegantní, přírodní

Resort: klidný, tichý, uprostřed arktické přírody, sezóna téměř po celý rok

CO VÁS ČEKÁ

Už jste někdy v noci pozorovali světla polární záře a přitom se mazlili s vlkem? Norský Polar Park je jedním z mála míst na světě, kde se můžete s polárními vlky blíže setkat. Jedná se o nejseverněji položený park původních Arktických zvířat, jehož filozofií je zejména jejich ochrana a zajištění co nejlepších podmínek.

Přímo ve vlčím výběhu Polar parku je umístěna útulná luxusní Wolflodge, kde strávíte noc obklopeni vlky. Z velkých oken budete vlky pozorovat v jejich přirozeném prostředí, pomazlíte se s nimi a pořídíte jedinečné fotografie. Průvodce Vás provede po celém parku, kde uvidíte také medvědy, rysy, soby, losy, polární lišky nebo pižmoně. Privátní šéfkuchař pro Vás připraví kulinářské speciality. Dále se vydáte mezi fjordy pozorovat velryby, zarybaříte si v arktických vodách a budete objevovat krajinu na psím spřežení.

Park je otevřen celoročně, nicméně nejlepší období pro pozorování fantastické polární záře je od prosince do února. Wolflodge se pronajímá na minimálně 3 dny a je ideální pro 6 osob (3 ložnice). Děti jsou zde vítány až od 10 let. Teď už jen vymyslet vhodné datum a zaletět si užít tento originální zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz