VALDOLLA, NORSKO

Uprostřed nedotčené přírody

Zpět

Alesund, AES

Doba letu z PRG: 2:20

Transfer z letiště: 1:43 (109 km)

Pokoje: 9 samostatně stojících pavilonů
Styl: minimalistický, moderní
Check-in: flexibilní

Resort: butikový, vhodný spíše pro dospělé, uprostřed nedotčené přírody, úžasné výhledy, splynutí s krajinou

CO VÁS ČEKÁ

Z letiště se vydáte ještě na delší cestu do malebné rokle Gudbrandsjuvet v Norsku, kde se nachází unikátní hotel Juvet Landscape. Speciálně navržené pokoje jsou jednotlivě roztroušené po lese jako samostatné pavilony, tak aby co nejvíce splynuly s překrásnou přírodou a nabídly úžasné výhledy. Mezi příkrými skalnatými srázy údolí Valldal protéká silně burácející potok. 

Nejenže si odpočinete a vyčistíte hlavu, ale také si zde užijete outdoorové aktivity a dobrodružství uprostřed nedotčené přírody. Můžete objevovat hory, ledovce, vodopády, vrcholy, pobřeží, fjordy. Záleží jen na Vás, jestli dáte přednost jízdě na raftu v divokých vodách, budete kempovat v divočině u táboráku, prozkoumáte pobřeží, návštívíte Geirangerfjord, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, nebo se vydáte na túru do hor.

V krásně zrenovované historické budově statku najdete jídelnu, společenskou místnost a wellness. Ochutnáte místní speciality a vyhlášené Bacalao – sušenou tresku. Norsko se musí zažít, toto místo není o tom jen podívat se a jet, ale vyzkoušet si na vlastní kůži pravou norskou přírodu. 

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz