KRÉTA, ŘECKO

Pohodová Kréta s dětmi

Zpět

Heraklion, HER

Doba letu z PRG: 2:58

Transfer z letiště: 0:20

Pokoje: 205, z toho 64 rodinných apartmánů
Styl: moderní, středomořský
Check-in: od 12:00

Resort: pláž, spa, 3 bazény, 6 restaurací, bar, dětský klub, tenis. kurty, fitness, dětské hřiště, golf. klub

CO VÁS ČEKÁ

Kréta je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů, na kterém si užijete čisté moře, nádherné pláže, spousty zábavy i památek. Toužíte-li si užít ideální rodinnou dovolenou s dětmi u moře, pak Vám velmi rádi doporučíme hotel Amirandes na pobřeží severní Kréty. 

Tento nádherný palácový hotel, má nejen ideální polohu, ale také široký výběr ubytování. S dětmi Vám bude nejpříjemněji v prostornější vilce s privátním bazénem, terasou a přístupem do soukromé části pláže. Naláká Vás také výběr restaurací s kuchyní z celého světa, ájurvédské lázně, velké množství zábavných a sportovních aktivit, a fantastický dětský klub. Starší děti mohou vyzkoušet svůj talent na golf, tenis, potápění a jízdu na koni.

Máte-li rádi historii, podíváte se na nejzachovalejší mínojský palác Knossos. Dětem uděláte radost v Dinosauria parku, CretAquariu, anebo ve vodním světe Water City. Zahrajete si golf na 18-jamkovém hřišti. Uděláte si výlet na organickou farmu Agreco, kde se stanete farmářem a posbíráte ze stromů olivy, vyzkoušíte upéct chléb, ostříháte ovce, ochutnáte vína a vše zakončíte příjemným posezením u unikátní večeře v pravé řecké taverně. Čeká Vás zkrátka ideální dovolená, kterou si užijí všichni členové rodiny.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz