CASCAIS, PORTUGALSKO

Jako portugalští králové

Zpět

Cascais, LCT

Doba letu z PRG: 3:30

Transfer z letiště: 0:17

Pokoje: 194 pokojů a apartmánů
Styl: moderní, elegantní
Check-in: od 15:00

Resort: 2 venkovní bazény, spa, golf, 8 restaurací, dětský klub, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, fitness, 10 min autem od pláže

CO VÁS ČEKÁ

Po příjemné cestě privátním jetem jste za pouhých 17 minut z letiště uprostřed nádherné přírody v oblasti Sintra, která je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Resort Penha Longa se nachází přímo v národním parku. Má bohatou historii a byl také útočištěm portugalské královské rodiny.

Historické ruiny dotváří krásné prostředí golfového hřiště s 27 golfovými jamkami. Ubytujete se v prostorném apartmánu (od 60 – 415 m) s balkónem. Děti se zabaví na minigolfu, dětském hřišti, tenise nebo v dětském klubu, zatímco Vy si odpočinete při masáži v lázních anebo při projížďce na koni. Je možné si objednat chůvu a resort nabízí také concierge služby. Gurmánský zážitek si dopřejete v exkluzivní restauraci, oceněné Michelinskou hvězdou, která je jednou z 8 restaurací resortu.

V blízkosti Penha Longy (10 min jízdy) najdete jedny z nejlepších pláží v regionu. Pro rodiny s dětmi jsou ideální klidné vody pláží Estoril a Cascais. Pro sportovní nadšence pláž Guincho. Nenechte si ujít výlet do Quinta da Rageleira, tzv. Palác milionáře Monteira, jehož součástí je překrásná kaple a velký park s mnoha jezery, jeskyněmi, fontánami a dalšími zajímavými stavbami. Navštívíte Cabo da Roca nejzápadnější bod Evropy. V pohádkovém městě Sintra vystoupáte na Maurský hrad a Palácio da Pena. Nudit se zde rozhodně nebudete, naopak se Vám odsud nebude chtít odjet.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz