VERBIER, ŠVÝCARSKO

Pro milovníky freeridu

Zpět

Sion SIR, 4 Vallées / Verbier

Doba letu z PRG: 1:02

Transfer z letiště: 0:51 (53 km)

Lyžařské tratě: 107 202 103 km

Běžecké tratě: 64, Snowpark: 3x

Sezóna: 8.12.2018 – 22.4.2019
lyžování, snowboard, freeride, bobování, túry na sněžnicích, sáňkování, psí spřežení

CO VÁS ČEKÁ

Privátní jet Vás vysadí na letišti v Sionu, odkud je to nejblíže do hlavního střediska Čtyř údolí – Verbier. Spolu s kouzelnými výhledy na Mont Blanc, Mattehorn nebo Monte Rosa si užijete přístup k více než 400 km vzájemně propojených sjezdovek v nejrozsáhlejší švýcarské lyžařské oblasti.

Verbier je znám především jako hl. světové centrum freeridu. Můžete si vyzkoušet sjezd trasy závodu Swatch Xtreme Verbier, který se zde pořádá již více než 20 let, anebo se nechat vysadit helikoptérou na vrcholku, odkud si vychutnáte sjezd panenskou přírodou společně s průvodcem, který Vás vezme na ty nejlepší sjezdy.

Budete si sami řídit saně se psím spřežením a cestovat s nimi po úžasné zasněžené krajině. Svoji sílu si můžete otestovat např. lezením po zamrzlých vodopádech. Večer si užijete noční lyžování anebo sjezd s pochodněmi. Verbier zkrátka nabízí dokonalé vyžití.

Ubytování doporučujeme v moderním alpském hotelu W Hotel, kde jen nazujete lyže a můžete rovnou vyrazit na svah. Rádi poradíme také s výběrem horského chaletu.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz