KORUTANY, RAKOUSKO

Na zámku u alpského jezera

Zpět

Salzburg, SZG

Doba letu z PRG: 0:55

Transfer z letiště: 0:24

Pokoje: 104 pokojů a apartmánů
Styl: zámecký, elegantní
Check-in: od 16:00

Resort: wellness centrum, posilovna, soukromý plážový klub s přístavem, promenáda, 3 restaurace

CO VÁS ČEKÁ

Na nábřeží jezera Wörthersee, známém jako Rakouská riviéra, si užijete různé aktivity i odpočinek. Bez ohledu na to, jaký sport preferujete, nabízí toto místo skvělé podmínky.

Užijete si zde vodní sporty jako je např. parasailing nebo surfování. Na kole se vydáte do hor. Dobijete si baterky, zatímco poběžíte okolo jezera. Večer si uděláte procházku po promenádě, navštívíte místní obchůdky a butiky, zavítáte se pobavit do kasina. Vychutnáte si klid při rybaření nebo budete jen relaxovat v plážovém klubu s výhledem na jezero.

Perfektním výběrem pro ubytování je zámecký Schlosshotel Velden ze sítě hotelů Falkensteiner. Doporučujeme návštěvu v teplých měsících, kdy je otevřen privátní plážový klub s venkovním bazénem a přístavem. Hotel s bohatou historií, knížecími pokoji a apartmány, znamenitou gurmánskou kuchyní, novým moderním wellness centrem a posilovnou, je ideálním místem k odpočinku. Léčebné lázně nabízí širokou škálu léčebných procedur včetně kosmetické chirurgie, procedur proti stárnutí, prevenci a regeneraci. Uvítají zde i Vašeho pejska, pro kterého bude připraven speciální psí balíček.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz