APULIE, ITÁLIE

Relaxace, zabavené děti i golf

Zpět

Bari, BRI

Doba letu z PRG: 1:45

Transfer z letiště: 0:55

Pokoje: 155 pokojů a 29 privátních vil
Styl: středomořský, venkovský, moderní
Check-in: od 15:00

Resort: 4 bazény (3 venkovní), 6 restaurací, 2 bary, golfové hřiště, wellness, 3 tenisové kurty, studio jógy, dětské kluby, 2 soukromé plážové kluby

CO VÁS ČEKÁ

Příjemně strávený odpočinek ve wellness resortu Borgo Egnazia u moře na jihu Itálie ve stylu tradiční apulijské vesnice. Rozprostírá se na 20 hektarech podél pobřeží a je obklopen velkými zahradami s olivovníky. Najdete zde velké množství volnočasových aktivit i pro rodiny s dětmi.

Puglia je výborným místem, které kombinuje odpočinek, golf, dobré počasí, vynikající jídlo a unikátní historické památky. Vyzkoušíte si lázeňské rituály při svíčkách a místní „šaman“ Vám pomůže najít nejvhodnější léčebné procedury. Zatímco budete relaxovat, o děti bude perfektně postaráno v dětském klubu. Zahrajete si golf na mistrovském hřišti s výhledem na moře. Přátelský šéfkuchař Vám prozradí tajemství, jak vytvořit své vlastní mistrovské dílo. Osvěžíte se v moři, projedete na kole po okolí a budete si užívat mořské klima.

Ubytujete se v apartmánu v apulijské vesnici (55 – 90 m2) anebo luxusní tří pokojové vile (250 m2, 6 osob). Restaurace jsou obklopeny evokující krajinou s různým prostředím a atmosférou pro kulinářské zážitky. Teď už jen vybrat vhodný termín a letadlo. 

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz