Mallorca, Španělsko

Úkryt v luxusní vojenské pevnosti

Zpět

Palma, PMI

Doba letu z PRG: 2:20

Transfer z letiště: 0:20

Pokoje: 27 apartmánů
Styl: elegantní, romantický
Check-in: od 14:00

Resort: bazén, soukromá pláž, 2 restaurace, spa, Hammam rituály, fitness kardio zóna, tenisové kurty, jóga a pilates

CO VÁS ČEKÁ

Cesta z letiště se náhle mění v pustinu s rozlehlými hradbami bývalé vojenské pevnosti přebudované na luxusní hotel Cap Rocat. Místo se speciální atmosférou je spojením historie, tajemství, luxusu a klidu. Objekt získal ocenění Evropského kulturního bohatství.

Z elegantního apartmánu s terasou a infinity bazénem, který je skrytý ve skále na okraji útesů, si užijete nekončící výhledy na magické Středozemní moře. Původně to byly tajné strážní věže odkud se kontroloval vstup do zálivu. Dlouhými úzkými uličkami vytesaných ve skalách se vydáte objevovat pevnost, přičemž si na nádvoří vychutnáte kávu.

Osvěžíte se v průzračné laguně, moře je součástí přírodní rezervace a je přístupné ze soukromé pláže po schůdkách z útesu. Ve vyhlášené venkovní restauraci „The Sea Club“ ochutnáte Mallorskou kuchyni, která se připravuje ve speciální krbové peci s grilem. Zahrajete si tenis a zacvičíte jógu u bazénu při západu slunce.

Navštívíte typické místní trhy a kulturní památky. Budete plachtit, potápět se, hrát golf, anebo si vyzkoušíte hlubinný rybolov. Zajedete si na romantickou večeři, kde budete obklopeni žraloky a poté si užijete noční živou atmosféru hlavního města.

Toužíte-li po pár dnech soukromí a klidu na netradičním místě v teple u moře, pak je Cap Rocat ideální volbou.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz