ALPY, ŠVÝCARSKO

Za dechberoucím výhledem a odpočinkem

Zpět

Zurich, ZRH

Doba letu z PRG: 1:00

Transfer z letiště: 0:57

Pokoje: 23 pokojů, 1 zahradní domek
Styl: útulný, elegantní, tradiční
Check-in: od 15:00

Resort: restaurace, vyhřívaný infinity bazén, fitnes, spa, krytý bazén, kino, heliport, el. kola

CO VÁS ČEKÁ

Okouzlující butikový hotel Villa Honegg se nachází na hoře Bürgenstock. Má jedinečný venkovní infinity bazén s Whirpoolem, který nabízí panoramatické výhledy na jezero Lucerne a okolní hory. Byl postaven v roce 1905. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a concierge služby. Na elektrických kolech budete podnikat výlety po okolí. 

Hotel má jen 23 útulných pokojů, které jsou rozděleny do pěti různých typů o velikosti od 22 do 51 m2. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na jezero. Neodoláte usednout do Whirpoolu ve venkovním bazénu, který je vyhříván na 34°C. Krytý bazén je vybaven podvodním hudebním systémem. Dále zde najdete saunu, parní lázeň, posilovnu a širokou nabídku masáží a kosmetických procedur.

Restaurace se sluneční terasou, vítěz 14 ocenění Gault Millau, nabízí klasická mezinárodní jídla, regionální kuchyni a vychutnáte si zde především Libanonské speciality. Hotel produkuje některé vlastní ovoce, zeleninu, bylinky a med. V baru s krbem si můžete vybrat z bohaté nabídky doutníků a koktejlů. 

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz