SV. MOŘIC, ŠVÝCARSKO

Trojitá adrenalinová jízda

Zpět

Engadin SMV/ Sv. Mořic

Doba letu z PRG: 1:02

Transfer z letiště: 0:10 (7 km)

Lyžařské tratě: 74 208 68 km

Běžecké tratě: 180, Snowpark: 2

Sezóna: 1.12.2018 – 28.4.2019
snowkiting, běžkařské trasy, curling, túry na sněžnicích, sáňkování, freeride

CO VÁS ČEKÁ

Sv. Mořic je diamantem zimních lyžařských středisek světa. Již dvakrát byl dějištěm Zimních olympijských her a nabízí mimořádné adrenalinové atrakce.

Toužíte po opravdové ostré jízdě? Pak je určitě vrcholným adrenalinovým zážitkem jízda ve čtyřbobu na nejstarší a jediné přírodní bobové dráze na světě. Čtyřbob je řízen dvěma profesionály, prvních sto metrů budete mít čas stále obdivovat krajinu, následně rychlostí až 130 km v hodině prosvištíte 1700 m dlouhé koryto s převýšením 4,5 G, což je podobné jako když letíte stíhačkou, a to celé jen za 75 vteřin.

Hned vedle bobové dráhy Olympia, končí i slavná skeletová dráha Cresta Run, která je kvůli riziku nebezpečí určena pouze mužům. Na skeletonových saních se ledovým korytem sviští jen pár centimetrů nad ledem v pozici na břiše a hlavou dopředu. Jedinou ochranou jezdce je přilba. Tento náročný a nebezpečný sjezd je pouze pro otrlé odvážlivce, kteří si kvůli tomu musí zřídit speciální pojištění.

Jste-li velmi zdatný lyžař, pak Vás jistě potěší projížďka po olympijské sjezdové trati z vrcholu Piz Nair, z něhož pohled dolů připomíná pohled do propasti. Prvních 200 m absolvujete ďábelský sklon 45 stupňů, kde si můžete vyzkoušet zrychlení z 0 na 130 km/h za méně než 7 vteřin.

Vaši nezapomenutelnou jízdu můžete oslavit např. párty na lyžích na nejdelší osvětlené sjezdovce Švýcarska, v největším whiskey baru světa nebo v jedné z mnoha Michelinských restaurací.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz