ALGARVE, PORTUGALSKO

V klidné zelené oáze u moře

Zpět

Faro, FAO

Doba letu z PRG: 3:20

Transfer z letiště: 0:39

Pokoje: 123 apartmánů
Styl: elegantní skandinávský, jednoduchý
Check-in: od 14:00

Resort: pláž, 4 venkovní bazény, spa – sauna, pára, 2 bazény, 15 spa místností, 2 bary a 2 restaurace, 4 tenisoví kurty, dětský klub

CO VÁS ČEKÁ

Jakmile přijedete do úžasného resortu Vilalara Thalassa, který se rozprostírá na 11 akrech svěžích skalních zahrad, z jejichž útesů je krásný výhled na moře, řeknete si, že jste na speciálním místě. Resort je velmi klidný, se zaměřením na zdraví a pohodu, a s přímým přístupem na odlehlé zlaté písčité pláže. Má jedno z nejlepších Spa center na světě, specializující se na Thalassoterapie. Apartmány začínají na 55 m2 s balkonem a výhledem na moře, do zahrady a k bazénům.

Těšit se můžete na pěší výlet po útesech k jeskyním Benagil, na sběr mušlí a ústřic v tradiční loďce v přírodním parku Ria Farmosa. Jste-li fanouškem golfu, určitě si nenechte ujít návštěvu golfového hřiště z velmi rozmanité nabídky v oblasti Algarve, která čítá více jak 40 hřišť. Budete se potápět, šnorchlovat z loďky, vyzkoušíte si paddle kayaking anebo si v resortu dopřejete skupinové aktivity jako je cardio boost, power hike nebo jógu a pilates. Ochutnáte lehké portugalské delikatesy a tradiční „churrasco“ grilování z čerstvých mořských plodů v doprovodu živé hudby.

Plánujete-li dovolenou s dětmi, jistě uvítáte dětský Koala klub s venkovními i vnitřními aktivitami pro děti od 3-12 let. Je možné si objednat také chůvu a babysitting. Děti se můžou zabavit také lekcemi tenisu s instruktorem, v dětském bazénu a výletem do Zoomarine.

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz