ROVANIEMI, FINSKO

Za dobrodružstvím do Laponska

Zpět

Rovaniemi, RVN

Doba letu z PRG: 2:58

Transfer z letiště: 0:07

Laponsko: největší, nejsevernější a nejřidčeji obydlená provincie Finska.

Léto: slunce nepřetržitě 50 dnů, teplota i nad 25ºC
Zima: slunce nevyjde 50 dnů, výskyt polárních září

CO VÁS ČEKÁ

Soukromý tryskáč Vás vysadí na letišti v Rovaniemi, hlavním městě Laponska, které leží téměř na polárním kruhu. Zimní Laponsko nabízí milovníkům sněhu neskutečné množství možností a nezapomenutelnou atmosféru.

V magické přírodě budete uhánět s Husky spřežením, zažijete divokou jízdu na sněžném skútru, protáhnete si svaly na běžkách v nádherných stopách nebo se budete toulat arktickou divočinou na sněžnicích. Lodí se projedete na sobí farmu. Užijete si jízdu sporťákem na zamrzlém jezeře, kde Vás naučí profesionální závodník really driftovat. Vyzkoušíte si lovit ryby ledovými dírkami nebo plavbu ledoborcem.

Ochutnáte finské speciality. V resortu Kakslauttanen se v útulném chaletu s krbem a privátní saunou prohřejete a z proskleného iglú budete pozorovat světla úchvatné polární záře pěkně v teple a pohodlí. Ubytování doporučujeme také v Artic TreeHouse hotelu, které je jen 7 min od letiště.

Dětem se jistě bude líbit projížďka se soby anebo návštěva Santovy pohádkové vesničky, kde elfové pomáhají Santovi třídit vánoční poštu a mohou mu sdělit svá vánoční přání. 

Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat

+420 776 777 991 info@5starjet.cz