Privátní let

Obchodní jednání nebo dovolená? Jaký typ letadla vybrat?
Je cenově efektivní? Je operátor spolehlivý?


Přenechte tyto starosti zkušeným profesionálům,
rádi pro Vás zajistíme ideální řešení na míru.

Proč s námi?

  • ŠIROKÝ VÝBĚR LETADEL
    Nezávislé srovnání více typů nejnovějších letadel dle Vašich individuálních potřeb. Připravíme Vám více variant a navrhneme nejvhodnější řešení. Díky většímu množství letů máme lepší ceny od operátorů.
  • BEZPEČNOST NA 1. MÍSTĚ
    Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a námi prověřenými operátory, kteří splňují nejvyšší bezpečnostní normy, mají potřebné odborné kvalifikace a zároveň poskytují kvalitní služby.
  • ZÁRUKA VYŠŠÍ KVALITY SLUŽEB
    Klademe důraz na každý malý detail a důslednou kontrolu před odletem, během letu i po něm. Kompletně zajistíme Vaší cestu od transferů, přes květiny, rezervaci restaurace nebo hotelu a dalších přání. 

BEZPEČNOST

BEZPEČNOST

Pozorně kontrolujeme a prověřujeme veškeré dokumenty od pojištění, oprávnění leteckého provozovatele poskytovat obchodní lety legálně, licence a zkušenosti pilotů, až po prohlídku samotného letadla. Vybíráme pouze ta letadla, která jsou dokonale a pravidelně servisována.

EFEKTIVNOST

EFEKTIVNOST

Šetříme Váš čas, energii i peníze. Srovnáme nejvhodnější typy letadel na trhu dle Vašich potřeb a za nejvýhodnější ceny. Doporučíme nejbližší letiště k místu, kam se potřebujete dostat a zajistíme přepravu až na místo.

POHODLÍ

POHODLÍ

Pro Váš let zařídíme všechny detaily, provedeme případné změny, překontrolujeme, zda je vše naplánováno a potvrzeno jak má. Vy se nemusíte o nic starat. 

DISKRÉTNOST

DISKRÉTNOST

Respektujeme Vaše soukromí, což je naše pravidlo. Úzce spolupracujeme také se zahraničními partnery. Nemusíte se ostýchat nás na cokoliv zeptat, vše vyřešíme.

NAŠE ZÁRUKY

Privátním letadlem můžete letět kdykoliv a kamkoliv si budete přát, navíc v prostředí perfektně šitém na míru dle Vašeho stylu.