5STARJET presents

Ultimate

travel experiences

◦ inspiration for your travel plans ◦ inspiration for your travel plans ◦ inspiration for your travel plans ◦ inspiration for your travel plans ◦ inspiration for your travel plans

recomended

places

We work closely with every client to ensure we design the perfect space for them. Browse some of our recent projects below.

Tajná mise
Jamese BONDA

Široký výběr sjezdovek, nejvýkonnější lanovka světa, scenérie z Bondovky SPECTRE, mimořádný gurmánský zážitek v restauraci Ice Q,  návštěva 007 ELEMENTS, wellness a mnohem více…

3 noci / 2 osoby od € 13.900,-
Privátní let, transfery, ubytování, ski pasy, zážitky…  

Do světa lemurů
na privátní ostrov

Butikový resort u Madagaskaru (14 privátních vil), špičkové služby, 15.000 ha chráněná krajinná a mořská oblast, více než 100 druhů lemurů, ideální kombinace se safari v Zambii.

Dolce Vita Wellness
uprostřed vinice

Odpočinek v exkluzivním DolceVita hotelu v jižním Tyrolsku,  spa o rozloze 5.000 m2, 10 bazénů, středomořské zahrady, v blízkosti největšího přírodního parku Texel Group. Pouze pro dospělé.

Jedinečný
Sportovní zážitek

Wimbledon, Rolland Garros, F1 nebo třeba na  zápas Ligy Mistrů? Zaleťte si zafandit a užít nezapomenutelnou sportovní atmosféru! Pohodlně privátem, VIP vstupenky, transfery a zajištění hotelu.   

Za dobrodružstvím
do Laponska

Arktická divočina, polární záře v teple a pohodlí, návrat do dětství v Santově vesnici, husky a sobí safari, ice floating, driftování na zamrzlém jezeře nebo vyjížďka divokou přírodou na skútrech. 

03-08/2020 – max. 6pax –
for detailed offer fill our Request Form

Jezdcem Formule 1
na vybraném okruhu

Celodenní intenzivní kurz jízdy v legendárních monopostech F1 V8 nebo V10 na vybraném evropském okruhu ve Francii, Španělsku nebo Portugalsku.

Luxury Fashion Shopping

Vydejte se do světa předních módních návrhářů, butiků, ateliérů a užijte si nákupy stylově se skleničkou šampaňského v Paříži, Miláně nebo Londýně.  

Pure fashion
week

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

03-08/2020 – max. 6pax –
for detailed offer fill our Request Form

Simple amazing
wedding

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

5 STAR JET / Travel inspirations

We are delighted
by your interest.

HOW CAN

WE HELP YOU?

By submitting the inquiry form, I agree to the processing of personal data under the EU Data Protection Regulation.

Vážíme si Vašeho zájmu.

jak Vám

můžeme pomoci?

Odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU o ochraně osobních údajů.