5STARJET presents

Ultimate

travel experiences

◦ luxusní cestovatelské zážitky na míru ◦ luxusní cestovatelské zážitky na míru ◦ luxusní cestovatelské zážitky na míru ◦ luxusní cestovatelské zážitky na míru ◦ luxusní cestovatelské zážitky na míru

Splňte si své sny

načerpejte inspiraci

Čas se svými nejbližšími je ten nejvzácnější. Naplňte ho společnými nezapomenutelnými zážitky a objevujte s námi svět.

Tajná mise
Jamese BONDA

Staňte se na chvíli Jamesem Bondem! Zaleťte si do Söldenu, který je jedním z nejvyhledávanějších lyžařských středisek v Evropě. Čeká Vás široký výběr sjezdovek, nejvýkonnější lanovka světa, scenérie z Bondovky SPECTRE, gurmánský zážitek v restauraci Ice Q,  návštěva 007 ELEMENTS, luxusní ubytování,  odpočinek ve wellness a mnohem více…

Svět lemurů
privátní ostrov

Objevte butikový resort u Madagaskaru a vydejte se do světa lemurů a bílých písečných pláží. Na ploše 15.000 ha chráněné krajinné a mořské oblasti se nachází také 14 privátních vil s bazénem se špičkovými službami. Ideální dovolenou je  zkombinovat pobyt s 3-denním výletem na safari v Zambii. Je možné letět také business třídou.

Rodinný tip

vhodný pro pár

Wellness & SPA
Energie a odpočinek

Zdraví je dnes nejdůležitější. Nechte se hýčkat v některém z nejlepších světových wellness resortů. Číslem jedna je Joali Being na Maledivách, který je přezdíván Rájem na zemi, nebo vyzkoušejte léčebné metody spojující čínskou medicínu se západními vědeckými výzkumy nad jezerem Lago di Garda v Lefay. Společně vymyslíme, kde to pro Vás bude nejlepší.

Jedinečný
Sportovní zážitek

Proč si nezaletět zafandit, vidět naživo Vašeho favorita a zažít nezapomenutelnou atmosféru přímo na „místě činu“? Mezi nejoblíbenější akce našich klientů patří Wimbledon, Rolland Garros, F1 nebo  zápasy Ligy Mistrů. Bez starostí pohodlně privátem, se zajištěním VIP vstupenek, transferů a Vámi preferovaného ubytování. Doporučujeme řešit v časovém předstihu.  

Dobrodružství
v Laponsku

Zimní Laponsko nabízí nejen milovníkům sněhu neskutečné množství možností, dobrodružství a pohádkovou atmosféru. Arktickou divokou přírodou se projedete na sněžných skútrech, husky anebo sobím spřežením. V Santově vesnici  se vrátíte do dětství, vyzkoušíte ice floating a  driftování na zamrzlém jezeře. Bonusem bude polární záře v teple a pohodlí s vlastní saunou. 

Jezdcem Formule 1
na okruhu

Máte rádi adrenalin a milujete závody F1? Vyzkoušejte si řídit formuli! Absolvujte celodenní intenzivní kurz jízdy v legendárních monopostech F1 V8 nebo V10 na jednom z vybraných slavných okruhů ve Francii s profesionálním zázemím a podporou řidiče. Nebo raději řidičské zážitky z Red Bull Ringu případně jízdu v historické formuli? Záleží na Vás.

Luxury Fashion Shopping

Vydejte se do světa předních módních návrhářů, butiků, ateliérů a užijte si nákupy stylově se skleničkou šampaňského v Paříži, Miláně nebo Londýně. 

V zimě do 6 hodin letu v exotice

Chcete v zimě to tepla, ale nechcete strávit 12 hodin na cestě? Odpočiňte si na privátním ostrově s 800 m dlouhou pláží, spa, ve vilce s bazénem. 

03-08/2020 – max. 6pax – For detailed offer fill our Request Form

japonsko země vycházejícího slunce

Poznejte srdce a duši Japonska, vyzkoušejte si být Geishou nebo Samurajem,  zenovou meditaci v Kyotu, jízdu vlakem Shinkansen, vydejte se po stopách císařů a šogunů a mnoho dalšího…

za gurmánskou večeří na hrad

Dokonalý středověký klenot na jihu Francie, to je Carcassonne. 

dokonalá Dámská
jízda

Vezměte své nejlepší kamarádky na prodloužený víkend a dopřejte si dokonalou dámskou jízdu na francouzské riviéře! Objevte šampaňské vyrobené ženami pro ženy a naučte se ho správně párovat s různými druhy sýrů a čokolády. Udělejte si svůj vlastní parfém a dopřejte si relax ve wellness nebo na pláži. Ubytujete se v jedinečném hotelu Bariérre v Cannes.

03-08/2020 – max. 6pax – For detailed offer fill our Request Form

Do evropského Karibiku

Věčně zelený ostrov s luxusními plážemi, smaragdovým mořem, panenskou přírodou,
vynikající rozmanitou kuchyní a nočním životem, Sardinii si jistě zamilujete. 

Kontaktní formulář

Naši partneři

Stále pro Vás objevujeme nové cestovatelské zážitky a místa, pečlivě vybíráme hotely, vilky a soukromé ostrovy, spolupracujeme s nejlepšími.

We are delighted
by your interest.

HOW CAN

WE HELP YOU?

By submitting the inquiry form, I agree to the processing of personal data under the EU Data Protection Regulation.

Vážíme si Vašeho zájmu.

jak Vám

můžeme pomoci?

Odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU o ochraně osobních údajů.